Transparenţă venituri salariale

Date de contact

AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI MEHEDINTI

str. Baile Romane, nr.3

Tel: 0252 320396; 0252 326438

Fax: 0252 306018

e-mail : office@apmmh.anpm.ro

web site : www.apmmh.ro

              Program de functionare:

              Luni - Joi: 8.00 - 16.30

              Vineri: 8.00 - 14.00

              Program de audiente

             Zilnic, de luni pana vineri intre orele 09.00 - 10.00

 

Noile adrese de e-mail ale Agentiei pentru Protectia Mediului Mehedinti

Director executiv:director.executiv@apmmh.anpm.ro; dragos.tarnita@apmmh.anpm.ro

Compartiment Juridic, Contencios Administrativ si Resurse Umane : juridic.resurse_umane@apmmh.anpm.ro

Compartiment Proiecte, Relatii Publice: relatii.publice@apmmh.anpm.ro

Serviciul Reglementari

            Sef Serviciu: lavinia.mateescu@apmmh.anpm.ro

            Compartiment Evaluare Impact : reglementari@apmmh.anpm.ro

            Compartiment Evaluare Adecvata : reglementari@apmmh.anpm.ro

Biroul Deseuri si Substante Chimice Periculoase : deseuri@apmmh.anpm.ro

Compartiment Arii Protejate: arii.protejate@apmmh.anpm.ro

            Sef birou Deseuri si Arii Protejate: liviu.caprescu@apmmh.anpm.ro

Serviciul Monitorizare

            Sef Serviciu: gabriela.chivu@apmmh.anpm.ro

            Compartiment Laborator: laborator@apmmh.anpm.ro;

                                                          radioactivitate@apmmh.anpm.ro

            Compartiment Monitorizare, Baza de Date: monitorizare@apmmh.anpm.ro;

                                                                                      baza.date@apmmh.anpm.ro;

            Compartiment Buget, Finanţe, Administrativ: buget.finante@apmmh.anpm.ro;

                                                                                         mariana.plosceanu@apmmh.anpm.ro

                                                                                

 

            


Structura organizatorica